Імстичівський ДНЗ №1

Сторінка психолога

Часто батьки мають багато запитань щодо перебування дітей в дитячому садку. Наприклад:

Як допомогти дитині 3-х років легко пройти адаптацію в дит.садку.Перший тиждень проходив нормально,спала на обід,плакати почала на другому тижні.не хоче контактувати з дітьми в садку,хоча поза ним дуже активна з ними .

Для того, щоб допомога була ефективною на мій погляд ви надали занадто мало інформаціїї. Але виходячи з вище згаданого хочеться звернути вашу увагу на те, що дитна перестала сприймати дитячий садочок як гру і почала усвідомлювати що це певний режим та спосіб проведення цього дня. Також тут існують нові правила, певні обмеження та увага дорослих та оточуючих належить не тільки мені : Таке усвідомлення може викликати у дитини відмову відвідувати садочок, сльози та відмову вступати в контакт з іншими.

В продовження пошуку вдповідей  Ви можете перейти на сайт Дітвора - сайт дбайливих батьків!