Імстичівський ДНЗ №1

Правила прийому

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОТРІБНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

1. Заява від батьків для зарахування дитини до дошкільного закладу.

2. Дві копії свідоцтва про народження дитини.

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

4. Справка з дитячої поліклініки.

5. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

Заяву батьки можуть предявити особисто керівнику ДНЗ , або скористатися можливістю електронної реєстрації

на нашому сайті: РЕЄСТРАЦІЯ On-Line.

Після заповнення заповнення електронної анкети, Ви зможете перевірити стан розгляду заявки кервництвом ДНЗ.

Для батьків необхідно мати електронну адресу, яку вони повинні вказати в анкеті.

По питанню оплати за перебування в ДНЗ.

Пунктом 5 статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту" передбачено, що батьки або особи, які їх замінюють вносять плату за харчування дітей у розмірі, що не перевищує 50 % від вартості харчування на день. Плата за харчування дітей вноситься до банківських установ (їх філій) щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата. Перерахунок сплаченої квитанції за дні, які дитина не відвідувала дошкільний заклад, здійснюється в наступному місяці.
Батьки повинні звітуватись про сплату перед вихователями протягом трьох днів.

-пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу.

Нормативно - правове забезпечення роботи Імстичівського ДНЗ №1